KONST / Litografier / Färglitografi 13253027
nr 1325 3027
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 183/290. Motivet: 66x54 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:49:09
1.000 kr
1.100 kr